تبلیغات
نسیم پاییزی - طالع بینی حیوان


نسیم پاییزی

بر اساس روز تولدتان حیوان مورد نظر را انتخاب کرده و خصوصیات اخلاقی خود را در ادامه مطلب مشاهده کنید
 
                سگ

                موش                 شیر                 گربه
    19_11 دی
  20 دی_4 بهمن
    11_5  بهمن
     16_12 بهمن
    14_12 فروردین
  25 اسفند_3 فروردین
    24 _22 اسفند
     11_4 فروردین
     30_25 خرداد
  26 فروردین _6 اردیبهشت
    10_1 خرداد
      9_4 تیر
     24_19 تیر
  13_11 خرداد
    25_10 آبان
      9_5 مرداد
     8_6 مهر
  18_10 تیر
      24 شهریور _5 مهر
     25_10  آذر
  25 مرداد _3 شهریور
      26 آبان _ 9 آذر

 
                کبوتر

             لاک پشت                 پلنگ               میمون
     25_17 بهمن
     26 بهمن _ 2 اسفند
         9 _3 اسفند
       21_10 اسفند
     31_24 اردیبهشت
     10_7 اردیبهشت
         25 _ 15 فروردین
       23 _11 اردیبهشت
     25 تیر _4 مرداد
     24_14 خرداد
         9 _ 6 آبان
       31 خرداد _ 3 تیر
     10 _23 شهریور
     9 _4 شهریور
        24 _ 10 مرداد
     10_5 دی
     24 مهر _ 5 آبان
        23 _ 9 مهر
          26 آذر _ 4 دی
          14 _ 10 خرداد

سگ: وفاداروخواستنی

هرگزنمی توان دروفاداریتان شک کرد. درکارتان صداقت وخلوص نیت به چشم می خورد. بسیارساده دل وبی شیله پیله هستید. اهل جروبحث کردن نیستید. متواضع ، خاکی و واقع بین هستید به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند. درانتخاب پوشاک وسواس وسلیقه ی خاصی دارید. اگرلباسهایتان مطابق مد روز نباشد ، مسلماً ناراحت می شوید. محبوب ، پرطرفدار ، خوش برخورد و باگذشت هستید. دوستانی بسیار خوب و قابل احترام دارید ، دوستانی که هرکدام شخصیت برجسته ای دارند.

  

موش:تاحدی شیطان و بازیگوش

برق بازیگوشی درچشمانتان همان عاملی است که موجب گیرایی وجذابیت بالای شمادرنزداطرافیان ودوستان می شود. بسیارشوخ طبع وبامزه هستید. پس تعجبی نداردکه مردم خواهان همکاری شما بوده و چشم انتظار حضورتان درتمام فعالیتهای گروهی می شوند. ازسوی دیگر حساس و دل نازک هستیدکه این یکی ازنقاط ضعفتان است. مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما ، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند. خدا به داد کسی برسد که هنگام روبرو شدن با شما با کلمات بازی کند!

  

شیر:درست برخلاف اسم شیر،عاشق صلح وآرامش

ترجیح می دهید از موقعیتهایی که نیاز به جنگ و جدال در آن حس می شود ، پرهیزکنید. ازبودن درهوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت در یک جا بیزارید. رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کار کردن وادار کنید. دوست داریدکه دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است ، خود را به تمامی وقف او می کنید! بسیار صفت پسندیده ای است... اما حواستان باشد که برخی میتوانند با سود جستن از این ویژگی اخلاقی ، بیش از حد تملق  شما را  بگویند و کارشان را پیش ببرند. بنابراین مراقب باشید.

  

گربه:بسیاردوست داشتنی وتحسین برانگیز

گاهی اوقات خجالتی اما زیرک و سریع الانتقال. گهگاه سکوت راترجیح می دهید. دوست دارید به همه ی مسائل پی ببرید و از هر ماجرایی سر دربیاورید. در شرایط عادی خونسرد و خوددار هستید. اما وقتی پای استدلال به میان می آید به آتشفشانی آماده ی فوران شبیه می شوید. بشدت طرفدار مد هستید. ولی بطور کلی با هر تیپ آدمی نشست و برخاست می کنید. اما دوست ندارید که با غریبه ها زیاد حرف بزنید. مردم  درکنار شما راحت هستند و در انتخاب دوستانتان دقت می کنید.

  

لاک پشت: پاک سرشت و نیکوخصال

حدیث مهربانی شما همیشه نقل مجلس است. شما نیز دوستدار صلح و آرامش هستید. هیچ وقت دوست ندارید مقابله به مثل کنید حتی با کسی که خلافکار است. از این رو همه دوستتان دارند. دلتان نمی خواهد غیبت  دیگران  را بکنید. مردم  عاشق طرز برخورد و رفتار شما با اطرافیانتان هستند.

همیشه میتوانید عشق بورزید. از همه بهتر اینکه انتظار ندارید کسی این عشق شما را پاسخ بگوید. بسیار بلند نظر و دست و دل باز هستید. اینکه  به هر چیز از سمت و سوی واقعی آن نگاه می کنید ، بهترین  تاثیر را روی طرف مقابلتان می گذارید.

  

کبوتر:سمبلی از رویکرد هر چه پیش آید خوش آید

اطرافتان هر اتفاقی  بیفتد ، خوشایند یا ناخوشایند به حالتان فرقی نمی کند. درحقیقت هر جامی روید شادی را می پراکنید. راهبری جمع دوستان همواره بعهده شماست و به وقت نیاز در تسلی بخشیدن به افراد مهارت بالایی دارید. از ریاکاری بیزارید و از افراد ریا کار دوری می کنید ، آنها جایی در زندگیتان ندارند. درکارتان بسیار منظم و اهل حساب و کتاب هستید. بنابراین هیچ وقت با انباشتگی و به تعویق افتادن کار مواجه نمی شوید. ولی حواستان باشد که خیلی زود در دام عشق گرفتار می شوید.

  

پلنگ: مرموز

می توانید به راحتی فشارهای زندگی را تحمل کنیدو در رویارویی با هر ناملایمتی عنان اختیار از کف نمی دهیدو صبر پیشه می کنید. بیشتر اوقات می توانید جدی و مصمم باشید و عاشق شایع پراکنی  با همراهی دوستانتان هستید. بسیار مبادی آداب و آراسته هستید. دلتان می خواهد هر موقعیت و هر چیزی به همان  شکلی که خودتان دوست دارید ، برایتان فراهم شود ، که البته گاهی اوقات این کارشدنی نیست. در نتیجه  ممکن است در برخی روابط انسانی شکست بخورید. اما از سوی دیگر دوست دارید هر زمان دیگران نیازمند حضورتان هستند در کنارشان بوده آنها را در حل مشکلاتشان یاری کنید و در سختی ها دوشادوش  هم گام بردارید.

  

میمون: بسیارکم حوصله وعصبی!!!

دلتان می خواهد هر کاری با سرعت هر چه تمام تر انجام شود. اساساً فردی  بی شیله پیله بوده و عاشق این هستید که کانون  توجه قرار بگیرید. از این رهگذر ، منحصر به  فرد و بی مانند هستید.


نوشته شده در چهارشنبه 17 آذر 1389 | ساعت 11:48 ق.ظ | توسط سارا |نظرات |